Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonik - Inshallah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inshallah".
3. Video është e këngës "Inshallah", por nuk këndohet nga Leonik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonik - Inshallah  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/09/2019

2019-09-25T23:00:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inshallah" kënduar nga Leonik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonik i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Azet - Inshallah

Uh-uh-uh, uh-uh-uh
Inshallah

Wir warten grad auf den Sprinter
Die Waren sind unterwegs
Vergib uns, Papa, für immer
Ich weiß, du kannst alles seh'n
Dich verletzten zwei deiner Kinder
Hoff', dass diese Zeiten vergeh'n
Inshallah, inshallah
Wir wurden Täter, sind einsam
Auf der Suche nach Erfolg auf der Straße, doch du findest keinen Schlaf
Und Jahre später seh'n wir Rosen liegen, sie verwelken an deinem Grab
Ich hoffe, du vergibst uns, inshallah

[Azets Mutter:]
Oh, m'ka marr malli shumë nanës, jam merzit për juve
Inshallah jeni mirë edhe ju dua shumë
Nuk e dini sa mbeni krenar për çdo minut
Jam e lumtur që ju kam
Inshallah Zoti ju run edhe kthëhuni sa ma shpejt

[REF.:]
Verpacken Buntes in Cellophan
Schreibe Kunden auf Telegram
Ich hoff', ich komm' davon weg, inshallah
Bleib' bewaffnet, ich steh' mein'n Mann
Warum bin ich nur diesen Weg gegangen?
Ich hoff', ich komm' davon weg, inshallah

Verpacken Buntes in Cellophan
Schreibe Kunden auf Telegram
Ich hoff', ich komm' davon weg, inshallah
Bleib bewaffnet, ich steh' mein'n Mann
Warum bin ich nur diesen Weg gegangen?
Ich hoff', ich komm' davon weg, inshallah

Meda - Inshallah

Zoti t'rujt zemra jem
Keq m'ke bo po s'muj me t'nem
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

Po dasht Zoti mendjen ti e ndrron
Me u kthy te zemra qe te don
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

Shpat Kasapi - Inshallah

Sa here ndjen qe perpara s'ecen dot
I till i humbur, i vetem ndjehesh kot
Nate e zeze, erresira mbyt kado
pa shrpese ti ndjehesh e rrugen se gjen dot
behu i fort e mos u deshpro
se Allahu me ty esht gjithmon

in-sha-allah, in-sha-llah, in-sha-allah rrugen dot gjesh
in-sha-allah, in-sha-llah, in-sha-allah rrugen dot gjesh

Dhe sa here, ti gabime ben ne jete
pendim nuk ndjen
qdo gje esht e pa vlere
gabimtar ne vendimet qe ke marr
mendjen ndjek, zemren plot me turp e ke

Behu i fort, e mos u deshpro
se Allahu me ty eshte gjithmon

in-sha-allah, in-sha-allah, in-sha-allah rrugen dot gjesh
in-sha-allah, in-sha-allah, in-sha-allah rrugen dot gjesh

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet