Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonik - Cash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cash".
3. Video është e këngës "Cash", por nuk këndohet nga Leonik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonik - Cash  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/10/2019

2019-10-16T23:00:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cash" kënduar nga Leonik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonik i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Efeel - Cash

JE TU NDJEK PARE VEQ PARE
KALLXOM TASH EKS A T'MERR MALLI
DITEN AGJENTA SU MKA LON
PO SJOM KURSY MAS MESNATE
KY VIBE I JEMI SDON LLAFE
KTA QE PO HEJTIN LE T'SHAJN BE
PO MARRIN FLAKE SI CIGARE
PI NGREHI LEHT SIKUR VALLE
LIL KODAK UN JOM CANON
UN FOLI BRO,KTO JON FELL SHUM
SIKUR HANE JOM I ERRSHUM
TU FLIRT ME 1 DHIP JESHUM 2X
TJETRA MU PO M'THOT DESHUM 2X
N'MENGJES SHUM E OMEL
E NATEN SHUM MAFIOZE
LEKT N'CANT SI BONBONA
BLOWJOB SIKUR JOINTA
KUR E SHOH NUK SHOKONA
E PREKI KURR NUK LIVDONA
JON T'BUTA SIKUR BALLONA
UH UH

hook
CASH CASH
CASH CASH
CHILL,LIFE
HOES BRO
UN PO DU CASH
HASHTAG
LEK LEK LEK
CHILL,LIFE
HOES BRO
UN PO DU CASH


KALLXOM 3X
A PE FEEL KET VIBE
ME 1 KERR N'QYTET
TU U DRIDH ME BASS
ME 1 DHIP PERFEKT
QE NEN ME MU PERMAS
LALI 3X
UNE KOM SHUM FAT
NUK DU VET
SHUM LEK PO DU PER RRETH
KREJT DHIPAT ME 1 VEN
CILA ME MU PO VJEN
TU STUNT ME BENZ HAVER
XHAMIN QEL DOREN JASHT
ADRENALINE ME GAZ 2X
UN PO KALLXOJ KLASE
SI GOKU JOM ME UNAZE
AJO PO DON ME KON ME MU
PO LEKI TY NUK T'JEP SHANC
DU MI PALU N'BANK
NUK DU MI FRY FLAK
KJO O TJETER YAAA

Gjergj Kaçinari - Cash

Për të, je thjesht një si gjithë të tjerët
për të, ti do të jesh tek të mjerët
pará, dhe mbreti ti je
makina dhe famë, je për të
por ajo s’e di çdo gjë ka një fund
mbi) sende pavlerë, zemra të mund

Çdo gjë që kërkon ti mund ta gjesh
por lumturia s’ështe në cash
një ëndërr plot luks mund të jetosh
por një ditë, do duhet të zgjohesh nga ajo vetmi

Për të, je thjesht (një) varkë në oqean
në të, një botë e zbrazët, e thatë
pará, dhe mbreti ti je
makina dhe famë, je për të
por ajo se di çdo gjë ka një fund
mbi) sende pavlerë, zemra të mund

Ti cfarë do s’e di
genjehesh lehtë si femijë
mund të notosh në dollare
por veç në dashuri ankand jo nuk ka
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet