Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Vëlla E Motër

Vëlla e motër ndonjëherë i nervozoj
Por pa ta nuk mund te jetojë
Me ata çdo ditë grindemi pak
Por ne kemi të njëjtin gjak.

Një gjë që deshiroj
Është që ata sa më mirë t'i shikoj.

Secili stile te ndryshme kemi
Por prap se prap një jemi
Një gjë e di me siguri
Neve të gjithë na kanë lakmi.

- poezi nga Leonitë Bajraktari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9


Më shumë nga Leonitë Bajraktari


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet