Leonita Krasniqi
Leonita Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Leunita Krasniqi
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Gusht 2000
  • Horoskopi:
  • ♌ LuaniBiografia

BIOGRAFIA: Leonita Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 3 Shtator 2022, Bledian Ajroja & Leonita Krasniqi publikojnë videoklipin "Nuse Me Tupan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Saia. Produksioni audio u realizua nga Alsked Rrenja. Më datë 2 Shtator 2023, Nita Krasniqi & Bledian Ajroja publikojnë videoklipin "Çike E Zemrës". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Saia. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Alsked Rrenja....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0