Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonora Hasani
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Leonora Hasani është këngëtare. Leonora Hasani, është një artiste e re nga Prishtina në skenen tone dhe për momentin gjindet në Zvicër duke punuar, për projekte të reja.

Më datë 22 Prill 2015, Leonora Hasani publikon videoklipin "Adresa E Vjeter", me muzikë & arazhman nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Abaz Selmani si dhe video nga EMFCreative.

Pas suksesit te kenges se pare "Adrese e vjeter", më datë 22 Shkurt 2016 kengetarja ka realizuar kengen me te re "Trendafili blu". Muziken dhe orkestrimin e ka bere mjeshtri i melodive, Miti Geci, nderkaq klipi u punua nga M Production.

Leonora po arrin sukses ne Prishtine, e vecanerisht ne Zvicer, ku talentin e saj e shfaq neper mbremje e koncerte te shumta. Leonora gjithashtu realizoi nje set te ri bombastik te fotografi numer nje, Veton Osmani, te cilat rezultuan te suksesshshme.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Më shumë artikuj nga Leonora Hasani »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet