Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Ti Me Je Shum Xheloz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Golden Hits Vol.5"

Këngë e albumit:

"Zemra Te Kerkon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Ti dramatizon i skenon gjerat pa hije,
ti egzagjeron edhe shton fajl pa hije,
ti manifeston xhelozi,
xhelozii,
ti manipulon n' mua siq don tii

Ref. ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii
ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii

Ti endrrat qe i'she ke deshir te jen met vertet,
mirpo endrrat tua nuk behen kurr realitet,
ti nuk ke besim andaj shpreh shum xhelozii,
me ty nuk po shkon gjeje nje tjeter ti

Ref. ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii
ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii


Ky tekst u dërgua nga Emmi
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet