Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Sjam Ajo Qe Isha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte)"

Këngë e albumit:

"Kaperolle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Ti kthema zemren time,
nuk dua te me duash,
nuk dua me premtime,
ne puthje te mi thuash.

Nuk dua me nuk dua,
te digjem si nje leter,
ne puthje je me mua,
ne zemer me nje tjeter.

Aaaaaaaaa aaaaaaa

Ndoshta s'jam ajo qe isha
ndoshta e jotja me s'do jem
ndoshta endrren qe une kisha
emrin tend me s'do ta ket.

Gjith kujtimet do ti shuaj
me nuk do te t'shoh me sy
ti jeto me kend te duash
une jetoj edhe pa ty.

Ti nuk me preke zemren
si ishte me ka mbetur,
troktie pak ne enderr
dhe ike pa me pyetur.

Dhe neteve te gjata
veq vetem kam qelluar,
nuk di se q'faj te pata
nuk di ku kam gabuar.

Aaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Ndoshta...2x


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet