Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Veq Ty Te Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Per ty nje keng do kendoj
per ty do shkruaj
sme behet vone
le te thone cfar te duan
jo mos me ler
se po vdes nga permallimi
me mbyt ky fer
e me mbyt mua pikllimi...

Ref:

Veq ty te kam
ne ket bot dhe asnje tjeter,
dhe do vazhdoj te kendoj
gjer sa t'jetoj..
falje kerkoj
e pranoj se kam gabuar
t'lutem mos shko
mos me le per ty te vuaj..

Sa te kam dasht
te gjith ket e kan ditur
por ket zhgenjim
nga ty kurr se kam pritur..
jo mos me ler
se po vdes nga permallimi
me mbyt ky fer
e me mbyt mua pikllimi...

Ref :

Veq ty te kam
ne ket bot dhe asnje tjeter,
dhe do vazhdoj te kendoj
gjer sa t'jetoj..
falje kerkoj
e pranoj se kam gabuar
t'lutem mos shko
mos me le per ty te vuaj..


Ky tekst u dërgua nga -8ovarja-

Leonora Poloska - Veq Ty Te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Ty Te Kam".
3. Video është e këngës "Veq Ty Te Kam", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0