Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Nje Cike Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sonte kur ti enderron mua gjumi s'me merr mendoj mendoj per ty qe ike e me le vet tash digjem un ne vetmi me fatin s'pajtohem dot dhe lutem lutem per ty ne faqe me pikojn lot

ref:asgje dua un ne kete bot vetem te me shikon ne sy t;me puth e ledhaton t'me fal nje çik dashuri(2x)

sonte kur era fryn lajme ne dritare me sjell e ti spendohesh dot qe m'bere thes me vrer

ref:asgje dua un ne kete bot vetem te me shikon ne sy t;me puth e ledhaton t'me fal nje çik dashuri(2x)


Ky tekst u dërgua nga AndraLeonora Poloska
Publikimi: 01/01/1995
Festivali: Nota Fest 1995


Leonora Poloska - Nje Cike Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Cike Dashuri".
3. Video është e këngës "Nje Cike Dashuri", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0