A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Leonora Poloska - U Genjeva


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nuk Dorezohem"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005


me pelqen stili yt edhe syt e tu mbi te gjitha
pse edhe un mos te te njoftoj para se nata te filloj
t`kan rrethu vajza plot sikur veq ti je i vetmi ne kete bot
e ti vazhdon ala me to po rrin e un e pres
e press veq nje shikim

ref (2x)

mendova se bejbi ti je je tipi um por u genjeva u genjeva
vall qysh ne fillim dashuri jam me ty zgjat veq nje momentt
e zemeretn time zemren time djal jo nuk ke vend


`. me pelqen stili yt edhe syt e tu mbi te gjitha
pse edhe un mos te te njoftoj para se nata te filloj
t`kan rrethu vajza plot sikur veq ti jei vetmi ne kete bot
e ti vazhdon ala me to po rrin e un e pres
e press veq nje shikim

ref (x)

mendova se bejbi ti je je tipi um por u genjeva u genjeva
vall qysh ne fillim dashuri jam me ty zgjat veq nje momentt
e zemeretn time zemren time djal jo nuk ke vend


Ky tekst u dërgua nga `.. Niiommzz..
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019