Audio

Leonora Poloska - Per Ty Lutem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/01/2017

2017-01-17T14:38:26

Këngë e albumit:

"Do Të Digjësh"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty Lutem" kënduar nga Leonora Poloska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonora Poloska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...