Live Video

Leotrim Kastrati & Arjeta Vllasa - Potpuri Dasmash


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2013

2013-12-03T20:14:09

Më Shumë Nga

Arjeta VllasaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash" kënduar nga Leotrim Kastrati & Arjeta Vllasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leotrim Kastrati & Arjeta Vllasa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leotrim Kastrati: