Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leta - Bani Nanes Temena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Mashalla moj lule mashalla
Bani nanes temena, temena hiq pa fjal
Se ta dha ma't mirin djal

2x
Mos ki dert oj lule se jem g'zu dyfysh
Per nuset e mira bajna shum gjymysh

2x
Mashalla moj lule mashalla
Bani nanes temena,temena hiq pa fjal
Se ta dha ma't mirin djal

2x
Mat mirat urime per lulen qe dina
se na bon hyzmetin qajat kur ti pina

2x
Mashalla moj lule mashalla
Bani nanes temena temena hiq pa fjal
Se ta dha ma't mirin djal


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajLeta
Publikimi: 16/07/2015


Leta - Bani Nanes Temena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bani Nanes Temena".
3. Video është e këngës "Bani Nanes Temena", por nuk këndohet nga Leta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leta:


Komente 0