Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lidia Lufi - Home Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

I’ve been alone for so long
On my own without a song
I can’t hide from the life
The life I thought was deep within not mine

Along with it I found you
Your fire burned my bones, I came to life
It tore me apart
But then I lived
Now I’m at home
And I live again
Yeah love, it tore us apart

Your eyes can’t see anymore
Behind the doors of reason’s borders
Once you burned my cigarette
You came asked for my lighter again

I promise
I promise that the ashes of what this used to be
have turned into a new artpiece
I promise
that when you want to come back
there’ll always be a home
built with what you have destroyed
I promise
I will always keep you in me
in the deepest cracks of my green clay

Yeah yeah love tore us apart
Lidia Lufi
Publikimi: 04/06/2018
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Lidia Lufi
Orkestrimi: Enis Mullaj


Lidia Lufi - Home
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Home".
3. Video është e këngës "Home", por nuk këndohet nga Lidia Lufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lidia Lufi:


Komente 0