Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lil Erdi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lil Erdi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Shkurt 2017, Lil Erdi publikon videoklipin "Problematik"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Natra

Bcrazy

Ralien

Albo 06

Fida

A Link

Dora

Uki

Underground Mc

Tags: Lil Erdi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet