Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - Flak Merr Veni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flak Merr Veni".
3. Video është e këngës "Flak Merr Veni", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil G - Flak Merr Veni  (Feat. Lani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lani (Street Thugs)

21/12/2011

2011-12-21T18:14:01+00:00Ref;Lani
flak merr vendi kur vim na
thuj ca tdush po kshu ske pa
shif si klabin pesh ta ngrita
shif ca tsjellin kta bandita.

Lani:
atmosfera e zjart
po shihet shum qart
direkt qe ne start
e cum vendin lart
shishet drejt fundit
nekstaz si gjithmon
e bari me lezet
po dridhet ne cdo zon
ajri i renduar
krejt verdall eshte tym
ngadishmeri ambulanca
sa her ju lejm pa frym
e klabi nstratosfer
eshte prap edhe kte her
kena per qellim
vec flaken me ja nxjer
kenaqesia nmaksimum
spo dihet afati
gocat drejt pistes
gjithcka eshte gati
i them njonesme fal
me ty kam nje fjal
fillimisht qetsohu
dhe afrohu ngadal
si thua sonte diku
bashk te rrim
tja kalojm bukur
e nje got ta pi
me von me kismet
ne qiellin e tet
do tu thush shoqeve
isha me nje mbret

Ref:
flak merr vendi kur vim na
thuj ca tdush po kshu ske pa
shif si klabin pesh ta ngrita
shif ca tsjellin kta bandita

Lil G:
Lil G si gjithmon
i pranishem cdo nat
per mu ska limite
nuk njof as afat
kam ardhur per qef
me ju shtu kenaqesin
disa qe smarrin vesh
neper cepa po rrin
e kam si qellim klabin
pesh ta coj
gocat qe jan ne pist
ngadal ti terboj
shpejt do i afroj
qe te kercejn me mua
e di se me duan
se edhe une i dua
alkolin qet e qet
ne trup ua rreshkas
fillojn e me lepihen
e din se jam as
me kapin prej bluze
e diku pas me fusin
e kur dal me von
ato prap po me lusin
se di sa kan qen
se nuk e maj men
por di vec dicka
qe tgjitha i kam cmen
me von perseri
i kthena mikrofonit
kerceni tymosni
nen zerin e kampjonit


Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet