Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - Jump Jump
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jump Jump".
3. Video është e këngës "Jump Jump", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lil G - Jump Jump (Feat. DarJa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/10/2017

2017-10-12T12:15:54+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jump Jump" kënduar nga Lil G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Team-ox. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu
[Jump Jump] `Huuu

[DOGGY]

Kshyre kush o ka vjen
Me ni fjal baba i vjeter
Si qdoher me shmek`
Por ksaj radhe
Me ni metod tjeter
Metoda Team`ox
a.k.a doggy number 1
femnat e forta
moti baba i ka nxon`
e qeky be loqk o
stili i doggyt
si gjithmon be zemer
jom n`krye t`hip hopit
e qeshtu jena
kejt kejt ky ven
repin e bojna bashk
si flow me beat box-en
un jom babadimer loqk
e ti je nana ver
un nuk boj rap diss
un boj kang per atmosfer
se qeshtu jon team`ox nr`1
qaty ku knon doggy
kejt femnat qohen n`kam huuu`

[REFRENI]

JUMP JUMP
and i know who is back
JUMP JUMP
it`s mother fukcer team-ox`en
JUMP JUMP
and i know who i crack
JUMP JUMP
say you`r mother Jump Jump

JUMP JUMP
and i know who is back
JUMP JUMP
it`s mother fukcer team-ox`en
JUMP JUMP
and i know who i crack
JUMP JUMP
say you`r mother Jump Jump

[MEMI]

damn` bitch` damn`
d90 is back
po vjen si skenderbeg
me mercedes c class
ti je me mercedeska
clothes hous
a pe she ku o dallimi
ti je femen un jom mashkull
un ta lypi ti ma jep
hajde zemer
se mami s`tvret
kshyre loqken
kshyre synin
kshyre buzen trendafilin
a pe she tash qysh pe dridhin
e para meje qysh pe sillin
shoqja jote shoki jem
jon bo bashk hajde tash
kejt durt nalt
qonu shqiptari se tash u kall
hey hey team ox
veq 4 vet
po mat fort be dost` yeeah

[REFRENI]

JUMP JUMP
and i know who is back
JUMP JUMP
it`s mother fukcer team-ox`en
JUMP JUMP
and i know who i crack
JUMP JUMP
say you`r mother Jump Jump

JUMP JUMP
and i know who is back
JUMP JUMP
it`s mother fukcer team-ox`en
JUMP JUMP
and i know who i crack
JUMP JUMP
say you`r mother Jump Jump

[DONI]

Kejt sene venet
une vet tash pi boj
hiti jot hit
po une tash ty t`rxoj
numer 1 team`ox
kush i kualifikoj
e un pot kallxoj
qe ky sen depertoj
se na jem per flow
edhe edhe per femna`
neve kur na shini
normal qe ju rrok zemra
ky sen ska defekt
mun me pas veq efekt
repsekt per qdo njeri
qe e ka zemren e djeg
everybody put your hands up
all lady say my name
a like to put you hands up
we back in the game
team`ox number one
da the mothe fucker same
snap` your fingaz in a air
ee break dance in a air

[REFRENI]

JUMP JUMP
and i know who is back
JUMP JUMP
it`s mother fukcer team-ox`en
JUMP JUMP
and i know who i crack
JUMP JUMP
say you`r mother Jump Jump

JUMP JUMP
and i know who is back
JUMP JUMP
it`s mother fukcer team-ox`en
JUMP JUMP
and i know who i crack
JUMP JUMP
say you`r mother Jump Jump

[METI]

Qa u bo qa po ndodh`
A po doni me fol per rap`
kush u kthy qe team-ox
minimizet mani n`ren
normal si kejt reperat
jom ka rri n`trip t`lir
se jena dhe kena me kon
qaty ku pifet flip me birr
ku pihet flip me birr jena
kejt senet na i kena
shum thjesht na nuk blena
heeey Team`ox knena
PIK jo nuk ka pik
se nuk ka mbarim
me bass edhe clap
qeti seni kush pi hin
epo spe teproj
pe lo pak me ngu qet sen
shum thjesht mun me thon
ngoje ti qet refren`
se erdh koha pak me pec
si rappi qe shkon tu ec
nese ski qa me kec
rri mbrapa edhe ngec ey`
edhe ngecMë Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë