Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Linda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  360
BIOGRAFIA: Lil Linda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Maj 2018, Lil Linda publikon videoklipin "Muy Linda". Më datë 30 Korrik 2018, Lil Linda publikon videoklipin "E Vogel"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Out Lawz-E

Trina (Rap)

Eir

Morph

Maggi

BOXi

Lucera

Dori (Rap)

Snovv

Manii

Tags: Lil Linda


Komente mbi këtë artist