A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lil Samee - Dua T'harroj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2009

2009-08-17T16:21:38

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"Hello"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


Nuk e di kat shkoj
rruges qytetit un ty t'kerkoj
Pse me ben te ndjej
pse me thu te dua
pse pse genjen

Nuk e meritoj
ti e din shum mir qa un per ty bej
ti me tjetrin shkon
ah sa e ren sa e ren kjo bot

Tash e di se gjithqka esht e kot
te kerkoj nuk te gjej
me mungon ti e din

Sa her me bjen nder men ti
ti mua me vret me lendon
tash esht von tash esht von
kthema jeten time
Nuk te dua me ste kerkoj
dua tharroj dua tharroj

Si nuk te vjen keq
mu me le ne vetmi me le te pres
un asgje skuptoj
ti me the te dua tashti me lendon

do ta perballoj
do ta gjej forcen pa ty tvazhdoj
Kur te bjen ndermend
un dot jem shum larg ti dot ngelesh vet

Tash e di se gjithqka esht e kot
te kerkoj nuk te gjej
me mungon ti e din

Sa her me bjen nder men ti
ti mua me vret me lendon
tash esht von tash esht von
kthema jeten time
Nuk te dua me ste kerkoj
dua tharroj dua tharroj

Dashuri e vrazhd
me mashtron ne qdo hap
ende un se kutoj pse un ty te kujtoj
ti je e pa bes
krejt dot kthehet ne ket jet
me nuk te kerkoj
do tbimdem do t'parballoj

Sa her me bjen nder men ti
ti mua me vret me lendon
tash esht von tash esht von
kthema jeten time
Nuk te dua me ste kerkoj
dua tharroj dua tharroj

Sa her me bjen nder men ti
ti mua me vret me lendon
tash esht von tash esht von
kthema jeten time
Nuk te dua me ste kerkoj
dua tharroj dua tharroj


Ky tekst u dërgua nga  gresa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019