A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lile Boy

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Lile Boy is a singer of Hip-Hop music. Më datë 6 Janar 2019, Lile Boy publikon videoklipin "Mbappé" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 31 Mars 2019, Lile Boy publikon videoklipin "Bonjour", në bashkëpunim me Minus....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bess (Familia Ideale)

Kino

Don M1no

Dashoni

Albo 06

Fida

Art

MMG Babloki

Last Daddy

Dora


Tags: Lile Boy, Savage

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019