Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lilem - K.O

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "K.O".
3. Video është e këngës "K.O", por nuk këndohet nga Lilem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lilem - K.O  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/11/2019

2019-11-09T10:00:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "K.O" kënduar nga Lilem.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lilem i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Buja. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Buja
.........................................................
Luje kejt zemer se spo ta nxe vendi vend
Thobem vjerum jasht farmerkes teper pom pelqen
Mere 1 got tpihem sonte pi naj sen
Ec hyp permi heki farmerak baby ....
Se ja ka dokesh shum mir e tkisha lipi tana ant
E bojna stilin e ri nali dritat qoj komt
Lsho kameren incizojm qoja shoqev le te shojn
Meri shoqet ti bi shokt .................
Ose pi e trullohet nuk di me ec e rrxohet
Ja ndrroj mendjen per dy minata e shti mi lon shoqet
Se kur o vet ndryshohet sja nin as per frajer
Leja fajin alkoholit ska problem e bojna n'kerr
.........................................................Më Shumë Këngë Nga Lilem:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet