Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lina (Evelina Lleshi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Evelina Lleshi
BIOGRAFIA: Lina (Evelina Lleshi) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Evelina Lleshi e njohur me emrin artistik LINA dhe ndryshe nga këngëtaret e reja, Lina vjen me një këngë argëtuese pa dashur të imponohet nga tregu që po serviret mometalisht. Më datë 29 Janar 2019, Lina publikon videoklipin "Na Dy", këngë kjo e kompozuar dhe shkruar nga Granit Gashi. Videoklipi është realizuar në Zvicër nga produksioni MyMusicclip. Kënga flet për një lidhje dashurie, por ajo që bie në sy është ngjashmëria vokale e Linës me kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lily N

Katrin

Irida Pojani

Marigona Vitia

Ervisa

Taunita

Xhirjana

Florida Dushku

Neshi Cakolli

Jona

Tags: Lina, Evelina Lleshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet