A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lind Islami & Venera Lumani - Betohem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

11/03/2018

2018-03-11T14:59:20

Më Shumë Nga

Venera Lumani

Muzika:

Lind Islami

Muzika:

Venera Lumani

Teksti:

Yll Limani

Orkestrimi:

Edi Balili

Video Produksioni:

MAX Production


Unë nuk e di nga më erdhe
Por ramë te dy sikur gjethet
E asaj vjeshte me shi.
Ti më riktheve jetën kur isha msu' i vetëm,
Më nuk jetoj dot pa ty.

Nëse nesër zgjohem dhe nuk je pranë meje,
cfarë më duhet kjo jetë
Nëse vetëm më len sot a nesër ska rëndësi,
vec mos më ler tani.

Ref.
Nuk të premtoj dot se cdo ditë do jetë e lehtë.
Nuk të premtoj se nuk do t'mërzis asnjëherë.
Por të betohem në gjithcka që ngroh ky diell,
Do jem aty gjthmonë me ty,vetem ne t'dy
Asnjëhere s'do jesh vetëm.

Vallëzo me mua sonte
Bëhem unë kënga jote
A do më këndosh gjithmonë?
Më duhet dashuria jote
Që ti bëj ball kësaj bote,
Rri me mua përgjithmonë.
Nesër kur të zgjohesh unë do jem pranë teje,
E do të them sa shumë të dua.
Nëse vetëm më len sot a nesër ska rëndësi
Vec mos më ler tani.

Ref...
Nuk të premtoj dot se cdo ditë do jetë e lehtë,
Nuk të premtoj se s'do të mërzis asnjëherë.
Por të betohem në gjithcka që ngroh ky diell,
Do jem aty, vetëm për ty, për ne të dy
Asnjëherë s'do jesh vetëm.

Bridge.
Nëse kjo është ëndërr
Nuk dua të zgjohem
Do flej edhe njëmije vjet.

Ref.
Nuk të premtoj dot se cdo ditë do jetë e lehtë,
Nuk të premtoj se nuk do t'mërzis asnjëherë.
Por të betohem në gjithcka që ngroh ky diell,
Do jem aty,gjithmonë me ty, vetëm ne t'dy.
Asnjëherë s'do jesh vetem...
Asnjëherë s'do jesh vetem..
Asnjëherë s'do jesh vetem..

Kartolina

U krijua nga Ilda 2018-03-16 07:01:57
Por të betohem në gjithcka
që ngroh ky diell
Do jem aty,gjithmonë me ty
vetëm ne t'dy.
Asnjëherë s'do jesh vetem

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


teksteshqip.com © 2007 - 2018