Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lind Prizreni - Tallava Me Triollen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bota"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2018

2018-07-06T12:34:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava Me Triollen" kënduar nga Lind Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lind Prizreni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lind Prizreni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet