Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Linda Drenovci - Injorant

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Injorant".
3. Video është e këngës "Injorant", por nuk këndohet nga Linda Drenovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Drenovci - Injorant  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Injorant ti jee qka paske menduu.
Ti je injorant,injorant ti jee me vjen keqq per
tyy.

Ti je injorant qka paske menduu zi e terr pas
shpine fleet per mu,injorant ti jee me vjen keq per tyy sot e 100 vjet pagun me kthy
jo nuk ka problem ti loqka jeem ti e di mir qka
bej per tyy dhe pse dhemb jo nuk ka problem vazhdo tii injorant tash tkam simpatii.

Ti je injorant qka paske menduu zi e terr pas
shpine fleet per mu,injorant ti jee me vjen keq per tyy sot e 100 vjet pagun me kthy
jo nuk ka problem ti loqka jeem ti e di mir qka
bej per tyy dhe pse dhemb jo nuk ka problem vazhdo tii injorant tash tkam simpatii.

narnanan narnana narnana narnanan.

Ti je injorant.

Jo nuk ka problem ti loqka jeem ti e di mir qka
bej per tyy dhe pse dhemb jo nuk ka problem vazhdo tii injorant tash tkam simpatii.


Ky tekst u dërgua nga  linnda
Më Shumë Këngë Nga Linda Drenovci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet