Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi - Enderroja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

16/05/2009

2009-05-16T18:57:01+00:00

Kam jetuar aq shume jete
por e vjeter s´jam
Patjeter zgjidhje sonte
lamtumire m´duhet ti them
Nje jete qe gjithmone e enderrova ta kem
oooooh

Se gjerat s´qenkan ashtu
siç duam ti shohim ne
Do te doja t´mos jetoja
ne kete realitet
Sa me shume luftova
Cdo here u deshprova
Iku ai qe une e desha me t´vertete

Ref:
Enderroja t´jem me ty
dhe te ndertoj nje ardhmeri
Fluturoja si nje flutur
por krahet mi theve ti
S´kam me force as te them
Kthehu perseri.
Enderroja t´jem me ty
dhe te ndertoj nje ardhmeri
Fluturoja si nje flutur
por krahet mi theve ti
S´kam me force as te them
Kthehu perseri.

Edhe nje here ty te kerkoj
Lotet te mi fshish
Te me thuash se do jem me mire...
Tempullin tone te dashurise
E rrenove ti
Dhe parajsen ma shendrrove
n´ferr te zi....YEAAAAAH

Ref 3*:
Enderroja t´jem me ty
dhe te ndertoj nje ardhmeri
Fluturoja si nje flutur
por krahet mi theve ti
S´kam me force as te them
Kthehu perseri.


Ky tekst u dërgua nga Linda Ngroba5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Linda Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet