Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Halimi - Kohen Do Ta Ndal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kohen Do Ta Ndal".
3. Video është e këngës "Kohen Do Ta Ndal", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Linda Halimi - Kohen Do Ta Ndal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

Asnjë Koment

23/10/2011

2011-10-22T23:00:00+01:00qjelli u errsu planetet jon afru
meteoret kan fillu zjarr me lshu
mka humb ekuilibri drejt nuk mund te rri
koha po mbaron hiq nuk ka ransi
toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
t`neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
du me u`qmend se askush s`paragjykon

aaaah
i mbylll syt nje perjetsi
aaaahh
are you ready for this

ref. x2
jo aspak nuk pendohemm
mos me merrni per te marr
per asgje nuk mendohem dhe
kohen do ta ndal
kohen do ta ndal

toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
t`neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
are you ready for this

ref. x4
jo aspak nuk pendohemm
mos me merrni per te marr
per asgje nuk mendohem dhe
kohen do ta ndal
kohen do ta ndal


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë