Audio

Linda Morina - Kur I Mbusha 20 Vjet Shkova Ne Gurbet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/10/2014

2014-10-31T08:07:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur I Mbusha 20 Vjet Shkova Ne Gurbet" kënduar nga Linda Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Linda Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Linda Morina:

Më Shumë...