A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Linda Morina - Aleksandër Vuçuiç Në Srebrenicë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2015

2015-07-14T14:30:57

Është nxitur nga vizita e Aleksandër Vuçuiç në Srebrenicë për t’i kushtuar një këngë Kryeministrit të Serbisë. Kështu, Linda Morina e cila vetëm disa ditë më parë i këndoi në vargje edhe kreut të qeverisë shqiptare Edi Rama, ka publikuar në “Youtube” këngën e saj më të fundit për udhëheqësin serb.

Mes vargjeve, Morina përmend: “Ia thyejnë me gurë kryet”, – duke iu referuar këtu incidentit që Vuçiç pati në Srebrenicë kur u qëllua nga boshnjakët të cilët edhe 15 vjet pas masakrës nuk i kanë harruar ende të humburit dhe faktin që sipas tyre Serbia duhet të pranojë se pati gjenocid.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019