A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Linda Morina - Unë Jam Bomba!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  29

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2015

2015-01-30T16:55:59

U u un ket kang po du me knue
Krejt reperav me ju tregue
Ma mir se un nuk din me knue
Une knoj edhe vallzoj
Krejt Kosoven n'kom e qoj

REF. Un jom BOMBA qashtu m'thojn
Ai e din se me mu nuk ka loj
Menihere eksplodoj
Krejt reperat i shkatrroj

Do t'këndoj nat' e dit
Konga ime do t'bohet HITT
Haj medet u bo kijameti
Krejt reperat shahen mes veti
Xhelozojn njani me tjetrin
Tana zhanrat kam mi provue
Vendin e par ka me fitue
Krejt gazetat kan me shkrue!!!

U u un jom BOMBA qashtu m'thojn
qashtu m'thojn
A a ai e din se me mu nuk ka loj
Me mu nuk ka loj
Menihere eksplodoj


Ky tekst u dërgua nga Shub!!Kartolina (1)

2018-09-29 09:38:28
Un jom BOMBA qashtu m'thojn
Ai e din se me mu nuk ka loj
Menihere eksplodoj
Krejt reperat i shkatrroj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019