Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Morina - Reperat Jon Bo Mafi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/02/2018

2018-02-22T15:24:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Reperat Jon Bo Mafi" kënduar nga Linda Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Linda Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Linda Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet