Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Ne Boten E Cudirave - Naten E Mire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mbeshtetur ne peme, copeza fjalesh ngadal mbledh,
nga qielli rane.
Thua se eshte vjeshte, mbi fletore hedh nje rrjesht, te rrish me mua.
Embelsirat do ti blejme, permbi bar te zhveshur do kercejme.

Do te flasim pa kuptim, qe te kuptohemi me mire.Publikimi: 29/08/2011Më Shumë Këngë Nga Linda Ne Boten E Cudirave:


Komente mbi këtë këngëLinda Ne Boten E Cudirave - Naten E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten E Mire".
3. Video është e këngës "Naten E Mire", por nuk këndohet nga Linda Ne Boten E Cudirave.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.