Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Ne Boten E Cudirave - Perralle Ne Mengjes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A te them nje genjeshter apo nje te vertet?
Se miza e mutit u be nje mbretereshe e veshur me lule.

Edhe sonte shume vone do te kthehem ne shtepi,

ngadal do te fshi gjurmet qe le ti,
Pas deres e zbathur do te me pergjosh.

Pastaj ne levizje te fshehta do mbaj,
muret e endres qe nuk kam faj,
qe ti kesulkuqen do te ma tregosh ne mijera perralla,
papapapapa

A te them nje genjeshter apo nje te vertet?
Se miza e mutit u be nje mbretereshe e veshur me lule.
Pastaj ne levizje te fshehta te mbaj,
urat e endres qe nuk kan faj,
qe ti kesulkuqen do te ma tregosh ne mijera perralla
papapapapaPublikimi: 21/08/2011Më Shumë Këngë Nga Linda Ne Boten E Cudirave:


Komente mbi këtë këngëLinda Ne Boten E Cudirave - Perralle Ne Mengjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perralle Ne Mengjes".
3. Video është e këngës "Perralle Ne Mengjes", por nuk këndohet nga Linda Ne Boten E Cudirave.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.