Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Shabani - Le Lele Zemra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Lele Zemra".
3. Video është e këngës "Le Lele Zemra", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Shabani - Le Lele Zemra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

1 🔥

06/02/2014

2014-02-06T12:37:15+00:00edhe sonte du me pi
se ai zemren ma ka thy
knoni kengen qe du une
syte e mi mo nuk ka gjum
se mendova se kam prit
se nje dite do m'lotojn syte
ate qe deshaune me shum
syte e mi me nuk ka gjum

refreni 2*

a le le le le le zemer vajto ti
ato dit mos i harro
qani qani ju syte e mi
mori fund kjo dashuri

edhe sonte du me pi
se ai zemren ma ka thy
knoni kengen qe du une
syte e mi ska me gjum
se mendova se kam prit
se nje dite do m'lotojn syte
ate qe desha une me shum
syte e mi me nuk ka gjum

refreni 6*

a le le le le le zemer vajto ti
ato dit mos i harro
qani qani ju o syte e mi
mori fund kjo dashuri


Ky tekst u dërgua nga Leonard
Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet