Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Oj Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj luliiiijeeee lum kunaaataaaa
ku i rriiiite eee flooooktttt eeeee gjaaaataaaa ojooooo
ku i rriiiite eee flooookttt eeee gjaaaataaaa ojoooooo

dul lulija te bunuari
dul lulija oj non te bunari ooo
o sa fort e kisha mar malli
oooo sa forte e kish mar malli ooo

dul lulija nkapecike
dul lulija oj non nkapecike
per me gjet nje djal arshike
per me gjet oj non djal arshike ooo


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Oj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije".
3. Video është e këngës "Oj Lulije", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0