Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Tipi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

E sigurt s'isha per ty a me ti fal keta sy,
deri sot isha ne dilem
por pa ty mo nuk ja vlen(2x)

Deri sot kam than jo e prej sot po them po,
une e ti mos skem problem
se ti je bash tipi jem(2x)

E sigurt s'isha per ty a me ti
fal keta sy deri sot kam hezitu,
por ne fund jam DASHURU(2x)

Deri sot kam than jo e prej sot po them po,
une e ti mo skem problem
se ti je bash tipi jem(2x)

deri sot kam than jo e prej sot po them po,
une e ti mo skem problem
se ti je bash tipi jem(2x)


Ky tekst u dërgua nga Rasim Morina   Rijad

Linda Shabani - Tipi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tipi Im".
3. Video është e këngës "Tipi Im", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0