Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Linda Zanzi - Ke Gabuar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2009

2009-05-17T18:27:03

Këngë e albumit:

"Me Mysafirët"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Gabuar" kënduar nga Linda Zanzi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Linda Zanzi: