Official Video

Lindi - Ajo Qika  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/08/2012

2012-08-05T20:54:04

Featuring

Hekuran Krasniqi
Asnje me nje fjal smunda tja them
ajo saher del pom len pa koment
un nuk e di ajo a me ndjen, a me ndjen
ajo veq degjon dhe pak flet, pak flet

qe ajo qika ja ku po vika
prandaj qe e dita
i ja simpatija (4x)

se di a e ke ditur
se edhe zemer mu per ty ndalet
nuk esht e habitur se asgje mu nuk me falet (2x)


Ky tekst u dërgua nga Doona
Më Shumë Këngë Nga Lindi (Rilind Mehmetaj):