Official Video

Lindi - Ty Te Kam Si Terapi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2017

2017-03-23T19:29:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ty Te Kam Si Terapi" kënduar nga Lindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lindi (Rilind Mehmetaj):