Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Kur Po Lun Te Paska Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti 2
o moj qik po kcen si flutur
luj e luj se je ma e bukur
teksti 2
me atë hije na ban drit
luj e kce oj qik me shpirt

ref 2
kur po lun t’paskan i nat
luj qyqek ja ke zanat
kur po lun, t’paska hije
bel të holl moj syt e zi e e e

teksti 2
gjith tuj lu jau vune kamen
unë me shpirt tuj këndu
teksti 2
o sa hije ,sa shyret
luje qik e kalle krejt

ref 2
kur po lun t’paskan i nat
luj qyqek ja ke zanat
kur po lun, t’paska hije
bel të holl moj syt e zi e e e


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 06/04/2010


Lindi - Kur Po Lun Te Paska Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Po Lun Te Paska Hije".
3. Video është e këngës "Kur Po Lun Te Paska Hije", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0