Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lindita Theodhori (Sota) - Si Vete Rinia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Vete Rinia".
3. Video është e këngës "Si Vete Rinia", por nuk këndohet nga Lindita Theodhori (Sota).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindita Theodhori (Sota) - Si Vete Rinia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/06/2011

2011-06-05T08:34:03+00:00Po vijne te gjithe sot miq edhe shoke
ditelindjen time plot me gaz me urojne
do te vish dhe ti sikur se here te pres
sot mbush i dashur une 20 vjec

Ashtu si dielli tokes i jep jete
dhe qielli detit i jep ngjyre plot drite
ne njeri-tjetrit i duhemi ne jete
per fjalen e ngrohte dhe te mire

Ti papritur hyre shok ne ditet e mia
per here te pare une ndjeva dashuri
e bukur eshte ajo si vete rinia
me jete e mbrojme

Shiko qyteti ndezi dritat kudo
dhe cdo dritare mban nje dashuri
kjo drite e bukur vjen ne sy dhe qendron
zemra me thote, sa te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Kliton P.
Më Shumë Këngë Nga Lindita Theodhori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet