A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hajt Thuj” Nga Lindy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[22-01-2016]
Këto ditë Lindy, raperi tashmë i njohur nga Podujeva, ka lançuar videoklipin e tij më të ri. Kënga titullohet "Hajt Thuj", e punuar nga Granit Zeqiri, ndërsa për pjesën instrumentale u përkujdes Fluent sx. Vetëm për pak kohë klipi ka marrë pëlqime të mëdha, e ndërsa Lindy na veçon se së shpejti do sjellë hite të reja.
 (TeksteShqip)

      Lindy - Hajt Thuj [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: fccr4668


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019