Lindy

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hajt Thuj” Nga Lindy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-01-2016]
Këto ditë Lindy, raperi tashmë i njohur nga Podujeva, ka lançuar videoklipin e tij më të ri. Kënga titullohet "Hajt Thuj", e punuar nga Granit Zeqiri, ndërsa për pjesën instrumentale u përkujdes Fluent sx. Vetëm për pak kohë klipi ka marrë pëlqime të mëdha, e ndërsa Lindy na veçon se së shpejti do sjellë hite të reja.
 (TeksteShqip)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hajt Thuj” Nga Lindy

  Lindy - Hajt Thuj [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: fccr4668Komente 0