A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Lindy - Shum Nalt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2016

2016-12-12T18:00:00

Ref : x2
Shum nalt Shum nalt
Shum nalt na kemi mrri
Shum nal Shum nalt
ma nalt nuk esht as nji

Verse :1
Kom shok kado qe shkoj,
bahem tok kyqjen tu e smok,
e kasiratum kacen ja fillojna me ik,
dajt na vin mbrapa po sjem tu merrzit.
Qellimet e tona si lajna me na ik,
ja i arritum ja fillojnA me u merrzit,
n'aksjon qdo nat qellimin me arrit,
ju mos folni shum po filloni me ik.
Bicha jena t'keq nese perpara na dilni ,
veten nuk e njini nese me neve pun kini,
filloni besoni se neve s'mun na rrzoni,
BGA clique ju tjert n'kar shkoni.
Loja esht e jona vet pe pranoni ,
skeni qka boni hiq mos u mundini,
se veq veten ma posht po e qoni,
se neve ju kurr s'mun na rrzoni.

Ref : x2
Shum nalt Shum nalt
Shum nalt na kemi mrri
Shum nal Shum nalt
ma nalt nuk esht as nji

Verse :2
Spo kuptoj qka jeni ka doni,
as qka po kerkoni,
veq ni sen dine,
per kari pom shkon.
Bich qka jeni ka doni,
a po e kuptoni a veq jeni ka folni,
se as veten ju sjeni ka e kuptoni,
per qka po folni a qka po kerkoni.
Per rep po fol a lidhje per ta ski,
facen nuk e kij se je pusi u g,
Per rep po fol a lidhje per ta ski,
facen nuk e kij se je pusi u g.
Aij tjetri si thmijaq veq me goj flet,
llafet nuk i nal deri kryet ti kerrset,
jena shum t'keq kur per neve flet,
t'nisum per heven edhe sen s'na kerrset.

Ref : x2
Shum nalt Shum nalt
Shum nalt na kemi mrri
Shum nal Shum nalt
ma nalt nuk esht as nji


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019