Official Video

Lindy - Un Thom  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/11/2018

2018-11-29T18:00:03

Teksti:

LindyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Thom" kënduar nga Lindy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...