Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - Soul Song  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I will be waiting,
with a song in my soul,
a fortunate weakling,
which I have foretold,

He raises his arms tied,
above the abyss,
singing his sweet song,
his melody opens up the sun,

Freedom raid,
God has come,
Rivers of blood,
pushed back in my veins,

She sleeps with her eyes closed,
to dream of the past,
her mind has gone blind now,
while the memory closes up this sun,

freedom rain,
God has come,
Rivers of blood,
pushed back in my veins,

[yeah]
I will be waiting,
with a song in my soul,
a fortunate weakling,
which I have foretold

(Soul song was written and sang by Chester Bennington and Grey
Daze proformed it with him. Like Rob Thomas and Santana with
"Smooth")


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet