Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Linkin Park - Now I See

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Now I See".
3. Video është e këngës "Now I See", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linkin Park - Now I See  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00woke up in a dream today
To the cold of the static/and put my cold feet on the floor
Forgot all about yesterday
Remembering IÂ’m pretending to be who IÂ’m not anymore
A little taste of hypocrisy
And IÂ’m left in the wake of the mistake/slow to react
So even though youÂ’re so close to me
YouÂ’re still so distant/and I canÂ’t bring you back

Chorus:
ItÂ’s true the way I feel
Was promised by your face
The sound of your voice
Painted on my memories
Even if youÂ’re not with me
IÂ’m with you
You/now I see/keeping everything inside
With you
You/now I see/even when I close my eyes

I hit you and you hit me back
We fall to the floor/the rest of the day stands still
Fine line between this and that
When things go wrong I pretend the past isnÂ’t real
Now I'm trapped in this memory
And IÂ’m left in the wake of the mistake/slow to react
So Even though youÂ’re close to me
YouÂ’re still so distant that I canÂ’t bring you back

[Chorus]
With you
You/now I see/keeping everything inside
With you
You/now I see/even when I close my eyes

No
No matter how far we've come
I can't wait to see tomorrow
No matter how far we've come I
I can't wait to see tomorrow

With You
You/now I see/keeping everything inside
With You
You/now I see/even when I close my eyes (x2)


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet