Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - A Place For My Head  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hybrid Theory"
I watch how the
Moon sits in the sky / in the dark night
Shining with the light from the sun
The sun doesn't give / light to the moon assuming
The moonÂ’s going to owe it one
It makes me think of how you act to me / You do
Favors and then rapidly / You just
Turn around and start asking me / about
Things you want back from me
IÂ’m sick of the tension / sick of the hunger
Sick of you acting like I owe you this
Find another place / to feed your greed -
While I find a place to rest
I want to be in another place
I hate when you say you donÂ’t understand
(YouÂ’ll see it's not meant to be)
I want to be in the energy, not with the enemy
A place for my head
Maybe someday IÂ’ll be just like you / and
Step on people like you do and / Run
Away the people I thought I knew
I remember back then who you were
You used to be calm / used to be strong
Used to be generous / but you shouldÂ’ve known / That youÂ’d
Wear out your welcome / now you see
How quiet it is / all alone / IÂ’m so
Sick of the tension / sick of the hunger
Sick of you acting like I owe you this
Find another place / to feed your greed -
While / I find a place to rest / IÂ’m so
Sick of the tension / sick of the hunger
Sick of you acting like I owe you this
Find another place / to feed your greed -
While / I find a place to rest
You try to take the best of me
Go away


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet