Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - Crawling  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hybrid Theory"
Crawling in my skin,
these wounds, they will not heal.
Fear is how I fall,
confusing what is real.

There's something inside me that pulls beneath the surface,
consuming, confusing.
This lack of self control I fear is never ending,
controlling, I cant seem to find myself again.
My walls are closing in.

Without a sense of confidence i'm convinced that there's just
too much pressure to take.

I felt this way before,
so insecure.

Crawling in my skin,
these wounds, they will not heal.
Fear is how I fall,
confusing what is real.

Discomfort, endlessly has pulled itself upon me,
distracting, reacting.
Against my will, I stand beside my own reflection,
it's haunting how I can't seem to find myself again.
My walls are closing in.

Without a sense of confidence i'm convinced that there's just
too much pressure to take.

I felt this way before,
so insecure.

Crawling in my skin,
these wounds, they will not heal,
Fear is how I fall,
Confusing what is real

Crawling in my skin.
these wounds, they will not heal,
Fear is how I fall,
Confusing, confusing what is real

There's something inside me that pulls beneath the surface,
consuming, confusing what is real
This lack of self control I fear is never ending,
controlling,

Confusing what is real


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet