Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Cure For The Ich Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'd like to introduce (echo fade)
In your (echo)
In your (being scratched)
In your sound institute of invention
and revival of audio weapon systems.
Let's try (being scratched)
Let's try something else.
Folks we have a very special guest for you tonight (echo fade)
BREAK IT DOWN! Cut it up! Using the waves of sound.
A true master paralyzes his opponent leaving him
vulnerable to attack...
Mr. Hahn..

(Let's hear it for the great Mr. Hahn)
And now for a lesson in r-r-rhythm m-m-m-management...
L-l-l-let's begin
All right now, wasn't that fun?
Let's try something else...
Linkin Park
Publikimi: 01/12/2000


Linkin Park - Cure For The Ich
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cure For The Ich".
3. Video është e këngës "Cure For The Ich", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0