Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Minerva Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I get all ... numb
When she sings it's over
Such a strange numb
And it brings my kness to the earth

And God bless you all
For the song you saved us ...

You're the me ... numb
When she sings it's over
Such a strange numb
It could bring back peace to the earth

So God bless you all
For the song you saved us ... oh ...
For the hearts you break, everytime you moan ...

I get all ... numb
We're the same numb
And it brings our kness tothe earth

So God bless you all
For the song you saved us ... oh ...
For the hearts you break, everytime you moan ...
And God bless you all on the earth.Nuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Minerva
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Minerva".
3. Video është e këngës "Minerva", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0